BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Koncertas

Neretai kalbant apie roką galima išgirsti tokius stereotipus kaip „Gitaros moterims netinka“ arba „Rokas ne moterų reikalas“. Įsivaizduojant roko muzikantus, retai kada omenyje turimos merginos. Siekdamos perrašyti šį stereotipą, pateiksime auditorijai moterų roko grupes, kurios puikiai valdo tiek gitaras, tiek būgnų lazdeles. Padedamos roko grupių tiek iš rytų, tiek iš vakarų, Vilnių paversime alternatyvios kultūros centru bei įvairių kultūrų, temperamentų bei muzikinių stilių sankirta bei susitikimo vieta. Keliausime ne tik vietoje, bet ir laike - koncerte išgirsime viską pradedant rusų liaudies muzikos motyvais baigiant prancūzišku rokenrolu.


 


Laikas: gegužės 16 d. 20 val. Havana Social Club, Šermukšnių g., Vilnius


 


Dalyvauja: Anatomie Bousculaire (Prancūzija), Iva Nova (Rusija), Mass Kotki (Lenkija), Zimbabwe (Lietuva)


 


                                                             ANATOMIE BOUSCULAIRE


 


                                                    


 


 


2001 metais susikūrusi merginų roko grupė „Anatomie Bousculaire“ nustebino daugelį klausytojų savo nesutramdoma energija bei įpūtė naujos ugnies į Prancūzijos rock‘n‘rollo sceną. Agresyvi gitara, galingi ritmai, kontrastingas vokalas bei aštri poezija kuria nepakartojamą švelnumo ir agresyvumo samplaiką, savo skambesiu primenančią PJ Harvey, Shanon Wright ar net Cocteau Twins.


 


Per 7 gyvavimo metus grupė sugrojo virš 200 koncertų visoje Prancūzijoje. 2007 metais Los Angeles muzikiniuose apdovanojimuose „Anatomie bousculaire“ buvo apdovanota kaip geriausia metų grupė grunge kategorijoje.


 


2008 metų pabaigoje pasaulį išvys naujas grupės albumas pavadinimu „Metastazes en Treillis“, kurį išgirsti turės galimybę ir Lietuvos auditorija. Šiuo metu yra planuojamas grupės turas po Lietuvą bei baigiamasis koncertas „Vilnius – Europos kultūros sostinė‘ 2009“ kultūrų atpažinimo programos tarptautiniame alternatyvios kultūros festivalyje „Ladyfest“.


 


Daugiau informacijos apie grupę: www.anatomiebousculaire.com


 


Grupės muzika, nuotraukos: www.myspace.com/anatomiebousculaire


 


IVA NOVA


 


 


 


 


 


 


 


 

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (1)

  1. Definition of Alcohol Abuse. Alcohol abuse differs somewhat from alcoholism Alcoholism

Rašyti komentarą