BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Festivalio programa                                                   


 


    Jau trečią kartą Lietuvoje rengiamas alternatyvus moterų festivalis Ladyfest Vilnius pasakoja istoriją apie visame pasaulyje tebesitęsiantį judėjimą už lygias galimybes, merginų ir moterų įgalinimą bei tolerancijos skatinimą. Ladyfest tikslas – kritiškai pažvelgti į vyraujančią lyčių sistemą ir propaguoti lyčių pagrindu diskriminuojamų grupių įgalinimo idėjas, ypač tarp jaunimo. Ladyfest kuria saugią erdvę, kurioje dalyviai ir publika gali ne tik bendrauti ir dalintis savo požiūriais tokiomis temomis kaip seksizmas, lygios teisės, homofobijos įveikimas, žiniasklaidos įtaka, meno vaidmuo, bet ir imtis konkrečių veiksmų ar ieškoti būdų aktualioms problemoms įveikti.


 


Festivalio programa


 


Balandžio 27 d. - Meno parodos atidarymas (Dailės akademijos galerija)


 


Gegužės 5 d. 18 val.  – Plakatų kūrimas, 18 val. (Dailės akademija), ruošiami plakatai ir žemėlapiai orientaciniam žaidimui. Plakatai „Kur aš ją mačiau: (ne)žymios Lietuvos moterys“


 


Gegužės 6 d. 18 val. - “Ad busters”: kūno kultas reklamoje. diskusijos ir kūrybinis darbas rengiant reklaminius plakatus, iškabas, vėliavas, „speech burbble“ gaminimas ir klijavimas.


 


Gegužės 7 d. – Radijo diskusijos įrašymas, 18 val., Radijas “Start fm”, laida “Atviras galas”


 


Gegužės 8 d. – Konferencija „Taisyklės ir išimtys: socialinio marginalumo gramatika“ (Žmogaus teisių centras, Latako g. 3; 13.00-16.30 val.)


 


Gegužės 8 d. 19 val. - Arbatos gėrimo ceremonija ir trumpametražių filmų peržiūros „Fucking different“, „Naujos kartos moterų iniciatyvos“ ofisas.


 


Gegužės 9 d. – Orientacinis žaidimas – ekskursija “(Ne)Išgalvotos istorijos” 


 


Gegužės 9 d. -  Drag king šou ir drag king workšopas


 


 Gegužės 11 d. – Tarptautinis apskritas stalas „Socialinės kritikos gramatika“ (Europos humanitarinis universitetas, Tauro g. 12; 11.00-14.00 val.)


 


Gegužės 12 d. – radijo laidos „Atviras galas“ transliavimas radijo stotyje „Start fm“.


 


Gegužės 13 d. – origamio užsiėmimai, „Naujos kartos moterų iniciatyvos“, ofisas.


 


Gegužės 14 d. – moterų teatro spektaklis “Babytės kalendorius” (rež.E.Špejeraitė)


 


Gegužės 15 d. 17 val.  – tarptautinio alternatyvios kultūros festivalio „Ladyfest Vilnius2009” filmų programa „(Ne)Išgirstos istorijos“: „Nutraukiant tylą“ ir „Šeimos diena“, „Skalvijos” kino teatras (nemokamas seansas).


 


Gegužės 16 d. 9.30 – savigynos kursai, kapueira, joga, Sereikiškių parkas.


  Gegužės 16 d. 20 val. – Koncertas. Groja: Anatomie Bousculaire (Prancūzija), Iva Nova (Rusija), Zimbabwe (Lietuva), Mass Kotki (Lenkija). Vieta: Havana Social Club (Šermukšnių g.).


 

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą